Wstecz

Linia: T 11 2019-03-27

Słupek: 01T/Lipiny Targowisko

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Stadion Śląski Pętla Zach. 04:09  
Chorzów Stadion Śląski 04:10  
Chorzów Stadion Śląski 04:10  
Chorzów AKS 04:11  
Chorzów Teatr Rozrywki 04:12  
Chorzów Rynek 04:14  
Chorzów Rynek 04:14  
Chorzów Metalowców 04:17  
Chorzów Targowisko 04:18  
Chorzów Styczyńskiego 04:20  
Chorzów Wodociągi 04:21  
Chorzów Szarlociniec 04:23  
Chorzów Pokoju 04:24  
Piaśniki Skrzyżowanie 04:25  
Piaśniki Szpital 04:26  
Lipiny Kościół 04:28  
Lipiny Targowisko 04:29  
Lipiny Zakłady Silesia 04:31  
Chebzie Pawła 04:32  
Chebzie Pętla 04:34  
Chebzie Pętla 04:35  

 

© 2013, MUSAT JSC