Wstecz

Linia: T 11 2019-03-22

Słupek: 02T/Katowice Rynek

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Plac Miarki 05:13 47 minut
Katowice Św. Jana 05:16 50 minut
Katowice Rynek 05:17 51 minut
Katowice Rondo 05:19 53 minuty
Katowice Sokolska 05:21 55 minut
Katowice Stęślickiego 05:22 56 minut
Dąb Huta Baildon 05:24 58 minut
Dąb Silesia City Center 05:26 60 minut
Dąb Kościół 05:28 62 minuty
Park Śląski Wesołe Miasteczko 05:29 63 minuty
Park Śląski Ogród Zoologiczny 05:31 65 minut
Park Śląski Wejście Główne 05:33 67 minut
Chorzów Stadion Śląski 05:36 70 minut
Chorzów AKS 05:37 71 minut
Chorzów Teatr Rozrywki 05:39 73 minuty
Chorzów Rynek 05:41  
Chorzów Rynek 05:41 75 minut
Chorzów Metalowców 05:44 78 minut
Chorzów Targowisko 05:46 80 minut
Chorzów Styczyńskiego 05:48 82 minuty
Chorzów Wodociągi 05:50 84 minuty
Chorzów Szarlociniec 05:52 86 minut
Chorzów Pokoju 05:53 87 minut
Piaśniki Skrzyżowanie 05:54 88 minut
Piaśniki Szpital 05:55 89 minut
Lipiny Kościół 05:58 92 minuty
Lipiny Targowisko 05:59 93 minuty
Lipiny Zakłady Silesia 06:01 95 minut
Chebzie Pawła 06:02 96 minut
Chebzie Pętla 06:04 98 minut
Chebzie Pętla 06:05  

 

© 2013, MUSAT JSC