Wstecz

Linia: T 11 2019-03-26

Słupek: 02T/Katowice Rynek

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Plac Miarki 19:58  
Katowice Św. Jana 20:01  
Katowice Rynek 20:02  
Katowice Rondo 20:04  
Katowice Sokolska 20:06  
Katowice Stęślickiego 20:07  
Dąb Huta Baildon 20:09  
Dąb Silesia City Center 20:11  
Dąb Kościół 20:13  
Park Śląski Wesołe Miasteczko 20:14  
Park Śląski Ogród Zoologiczny 20:16  
Park Śląski Wejście Główne 20:18  
Chorzów Stadion Śląski 20:21  
Chorzów AKS 20:22  
Chorzów Teatr Rozrywki 20:24  
Chorzów Rynek 20:26  
Chorzów Rynek 20:26  
Chorzów Metalowców 20:29 3 minuty
Chorzów Targowisko 20:31 5 minut
Chorzów Styczyńskiego 20:33 7 minut
Chorzów Wodociągi 20:35 9 minut
Chorzów Szarlociniec 20:37 11 minut
Chorzów Pokoju 20:38 12 minut
Piaśniki Skrzyżowanie 20:39 13 minut
Piaśniki Szpital 20:40 14 minut
Lipiny Kościół 20:43 17 minut
Lipiny Targowisko 20:44 18 minut
Lipiny Zakłady Silesia 20:46 20 minut
Chebzie Pawła 20:47 21 minut
Chebzie Pętla 20:49 23 minuty
Chebzie Pętla 20:50  

 

© 2013, MUSAT JSC