Wstecz

Linia: T 11 2019-03-24

Słupek: 01T/Ruda Urząd Skarbowy

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chebzie Pętla 22:54  
Chebzie Dworcowa 22:56  
Chebzie Styczyńskiego 22:58  
Ruda Urząd Skarbowy 22:59  
Ruda Południowa 23:02  
Ruda Klary 23:04  
Zaborze Wolności 23:05  
Zaborze Lompy 23:07  
Zaborze Skargi 23:09  
Zaborze Elektrociepłownia 23:10  
Zaborze Skansen Luiza 23:11  
Zabrze Sienkiewicza 23:12  
Zabrze Św. Floriana 23:14  
Zabrze Plac Wolności 23:16  
Zabrze Karola Miarki 23:17  
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego 23:19  
Zabrze Damrota 23:20  
Zabrze Plac Słowiański 23:22  
Zabrze Słowackiego 23:24  
Maciejów Kondratowicza 23:26  
Maciejów Knurowska 23:27  
Gliwice Zajezdnia 23:28  

 

© 2013, MUSAT JSC