Wstecz

Linia: T 11 2019-03-22

Słupek: 02T/Chebzie Pętla

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chebzie Pętla 23:33  
Chebzie Dworcowa 23:35  
Chebzie Styczyńskiego 23:37  
Ruda Urząd Skarbowy 23:38  
Ruda Południowa 23:41  
Ruda Klary 23:43  
Zaborze Wolności 23:44  
Zaborze Lompy 23:46  
Zaborze Skargi 23:48  
Zaborze Elektrociepłownia 23:49  
Zaborze Skansen Luiza 23:50  
Zabrze Sienkiewicza 23:51  
Zabrze Św. Floriana 23:53  
Zabrze Plac Wolności 23:55  
Zabrze Karola Miarki 23:56  
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego 23:58  
Zabrze Damrota 23:59  
Zabrze Plac Słowiański 00:01  
Zabrze Słowackiego 00:03  
Maciejów Kondratowicza 00:05  
Maciejów Knurowska 00:06  
Gliwice Zajezdnia 00:07  

 

© 2013, MUSAT JSC