Wstecz

Linia: T 11 2019-03-22

Słupek: 02T/Katowice Rynek

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Plac Miarki 23:13 94 minuty
Katowice Św. Jana 23:15 96 minut
Katowice Rynek 23:16 97 minut
Katowice Rondo 23:18 99 minut
Katowice Sokolska 23:20 101 minut
Katowice Stęślickiego 23:21 102 minuty
Dąb Huta Baildon 23:22 103 minuty
Dąb Silesia City Center 23:24 105 minut
Dąb Kościół 23:25 106 minut
Park Śląski Wesołe Miasteczko 23:26 107 minut
Park Śląski Ogród Zoologiczny 23:28 109 minut
Park Śląski Wejście Główne 23:30 111 minut
Chorzów Stadion Śląski 23:32 113 minut
Chorzów AKS 23:33 114 minut
Chorzów Teatr Rozrywki 23:34 115 minut
Chorzów Rynek 23:36  
Chorzów Rynek 23:36 117 minut
Chorzów Metalowców 23:39 120 minut
Chorzów Targowisko 23:40 121 minut
Chorzów Styczyńskiego 23:42 123 minuty
Chorzów Wodociągi 23:43 124 minuty
Chorzów Szarlociniec 23:45 126 minut
Chorzów Pokoju 23:46 127 minut
Piaśniki Skrzyżowanie 23:47 128 minut
Piaśniki Szpital 23:48 129 minut
Lipiny Kościół 23:50 131 minut
Lipiny Targowisko 23:51 132 minuty
Lipiny Zakłady Silesia 23:53 134 minuty
Chebzie Pawła 23:54 135 minut
Chebzie Pętla 23:56 137 minut
Chebzie Pętla 23:57  

 

© 2013, MUSAT JSC