Wstecz

Linia: T 11 2019-03-24

Słupek: 01T/Zabrze Urząd Stanu Cywilnego

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chebzie Pętla 00:23  
Chebzie Dworcowa 00:25  
Chebzie Styczyńskiego 00:27  
Ruda Urząd Skarbowy 00:28  
Ruda Południowa 00:31  
Ruda Klary 00:33  
Zaborze Wolności 00:34  
Zaborze Lompy 00:36  
Zaborze Skargi 00:38  
Zaborze Elektrociepłownia 00:39  
Zaborze Skansen Luiza 00:40  
Zabrze Sienkiewicza 00:41  
Zabrze Św. Floriana 00:43  
Zabrze Plac Wolności 00:45  
Zabrze Karola Miarki 00:46  
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego 00:48  
Zabrze Damrota 00:49  
Zabrze Plac Słowiański 00:51  
Zabrze Słowackiego 00:53  
Maciejów Kondratowicza 00:55  
Maciejów Knurowska 00:56  
Gliwice Zajezdnia 00:57  

 

© 2013, MUSAT JSC