Wstecz

Linia: T 11 2019-03-25

Słupek: 01T/Ruda Urząd Skarbowy

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chebzie Pętla 02:09  
Chebzie Dworcowa 02:11  
Chebzie Styczyńskiego 02:13  
Ruda Urząd Skarbowy 02:14  
Ruda Południowa 02:17  
Ruda Klary 02:19  
Zaborze Wolności 02:20  
Zaborze Lompy 02:22  
Zaborze Skargi 02:24  
Zaborze Elektrociepłownia 02:25  
Zaborze Skansen Luiza 02:26  
Zabrze Sienkiewicza 02:27  
Zabrze Św. Floriana 02:29  
Zabrze Plac Wolności 02:31  
Zabrze Karola Miarki 02:32  
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego 02:34  
Zabrze Damrota 02:35  
Zabrze Plac Słowiański 02:37  
Zabrze Słowackiego 02:39  
Maciejów Kondratowicza 02:41  
Maciejów Knurowska 02:42  
Gliwice Zajezdnia 02:43  

 

© 2013, MUSAT JSC