Wstecz

Linia: T 11 2019-03-22

Słupek: 02T/Ruda Klary

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Gliwice Zajezdnia 04:23  
Maciejów Knurowska 04:24  
Maciejów Kondratowicza 04:25  
Zabrze Słowackiego 04:27  
Zabrze Plac Słowiański 04:29  
Zabrze Damrota 04:31  
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego 04:32  
Zabrze Karola Miarki 04:34  
Zabrze Plac Wolności 04:35  
Zabrze Św. Floriana 04:37  
Zabrze Sienkiewicza 04:39  
Zaborze Skansen Luiza 04:40  
Zaborze Elektrociepłownia 04:41  
Zaborze Skargi 04:42  
Zaborze Lompy 04:44  
Zaborze Pętla 04:45  
Zaborze Wolności 04:47  
Ruda Klary 04:48  
Ruda Południowa 04:50  
Ruda Urząd Skarbowy 04:52  
Chebzie Styczyńskiego 04:53  
Chebzie Dworcowa 04:55  
Chebzie Pętla 04:57  

 

© 2013, MUSAT JSC