Wstecz

Linia: T 11 2019-03-24

Słupek: 02T/Ruda Urząd Skarbowy

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Gliwice Zajezdnia 04:37  
Maciejów Knurowska 04:38  
Maciejów Kondratowicza 04:39  
Zabrze Słowackiego 04:41  
Zabrze Plac Słowiański 04:43  
Zabrze Damrota 04:45  
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego 04:46  
Zabrze Karola Miarki 04:48  
Zabrze Plac Wolności 04:49  
Zabrze Św. Floriana 04:51  
Zabrze Sienkiewicza 04:53  
Zaborze Skansen Luiza 04:54 1 minuta
Zaborze Elektrociepłownia 04:55 2 minuty
Zaborze Skargi 04:56 3 minuty
Zaborze Lompy 04:58 5 minut
Zaborze Pętla 04:59 6 minut
Zaborze Wolności 05:01 8 minut
Ruda Klary 05:02 9 minut
Ruda Południowa 05:05 12 minut
Ruda Urząd Skarbowy 05:08 15 minut
Chebzie Styczyńskiego 05:09 16 minut
Chebzie Dworcowa 05:11 18 minut
Chebzie Pętla 05:14  

 

© 2013, MUSAT JSC