Wstecz

Linia: T 11 2019-03-22

Słupek: 01T/Zaborze Wolności

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Gliwice Zajezdnia 04:37  
Maciejów Knurowska 04:38  
Maciejów Kondratowicza 04:39  
Zabrze Słowackiego 04:41  
Zabrze Plac Słowiański 04:43  
Zabrze Damrota 04:45  
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego 04:46  
Zabrze Karola Miarki 04:48  
Zabrze Plac Wolności 04:49  
Zabrze Św. Floriana 04:51  
Zabrze Sienkiewicza 04:53  
Zaborze Skansen Luiza 04:54  
Zaborze Elektrociepłownia 04:55  
Zaborze Skargi 04:56  
Zaborze Lompy 04:58  
Zaborze Pętla 04:59  
Zaborze Wolności 05:01  
Ruda Klary 05:02  
Ruda Południowa 05:05  
Ruda Urząd Skarbowy 05:08  
Chebzie Styczyńskiego 05:09  
Chebzie Dworcowa 05:11  
Chebzie Pętla 05:14  

 

© 2013, MUSAT JSC