Wstecz

Linia: T 11 2019-03-27

Słupek: 01T/Zabrze Św. Floriana

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Gliwice Zajezdnia 12:17  
Maciejów Knurowska 12:18  
Maciejów Kondratowicza 12:19  
Zabrze Słowackiego 12:22  
Zabrze Plac Słowiański 12:24  
Zabrze Damrota 12:26  
Zabrze Urząd Stanu Cywilnego 12:27  
Zabrze Karola Miarki 12:29  
Zabrze Plac Wolności 12:30  
Zabrze Św. Floriana 12:33  
Zabrze Sienkiewicza 12:35  
Zaborze Skansen Luiza 12:36  
Zaborze Elektrociepłownia 12:37  
Zaborze Skargi 12:38  
Zaborze Lompy 12:40  
Zaborze Pętla 12:41  
Zaborze Wolności 12:43  
Ruda Klary 12:44  
Ruda Południowa 12:47  
Ruda Urząd Skarbowy 12:50  
Chebzie Styczyńskiego 12:51  
Chebzie Dworcowa 12:53  
Chebzie Pętla 12:56  

 

© 2013, MUSAT JSC