Wstecz

Linia: T 20 2019-03-22

Słupek: 02T/Załęże Dwór

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 04:06  
Załęże Szkoła 04:08  
Załęże Dom Kultury 04:10  
Załęże Wiśniowa 04:11  
Załęże Dwór 04:13  
Załęże Janasa 04:15  
Załęże Kościół 04:16  
Załęże Pośpiecha 04:17  
Katowice Sobieskiego 04:19  
Katowice Dworzec PKP 04:21  
Katowice Dworzec PKP 04:21  
Katowice Rynek /Teatr Śl./ 04:23  
Katowice Damrota 04:25  
Katowice Graniczna 04:26  
Zawodzie Paderewskiego 04:27  
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny 04:29  
Zawodzie Ośrodek Sportowy 04:30  
Zawodzie Łączna 04:31  
Zawodzie Pętla 04:32  
Zawodzie Zajezdnia 04:33  

 

© 2013, MUSAT JSC