Wstecz

Linia: T 20 2019-03-24

Słupek: 02T/Załęże Dwór

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 21:31  
Załęże Szkoła 21:33  
Załęże Dom Kultury 21:35  
Załęże Wiśniowa 21:36  
Załęże Dwór 21:39  
Załęże Janasa 21:41  
Załęże Kościół 21:42  
Załęże Pośpiecha 21:43  
Katowice Sobieskiego 21:45  

 

© 2013, MUSAT JSC