Wstecz

Linia: T 20 2019-03-25

Słupek: 02T/Załęże Dom Kultury

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 03:49  
Załęże Szkoła 03:51  
Załęże Dom Kultury 03:53  
Załęże Wiśniowa 03:54  
Załęże Dwór 03:56  
Załęże Janasa 03:58  
Załęże Kościół 03:59  
Załęże Pośpiecha 04:00  
Katowice Sobieskiego 04:02  
Katowice Dworzec PKP 04:04  
Katowice Dworzec PKP 04:04  
Katowice Rynek /Teatr Śl./ 04:06  
Katowice Damrota 04:08  
Katowice Graniczna 04:09  
Zawodzie Paderewskiego 04:10  
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny 04:12  
Zawodzie Ośrodek Sportowy 04:13  
Zawodzie Łączna 04:14  
Zawodzie Pętla 04:15  
Zawodzie Zajezdnia 04:16  

 

© 2013, MUSAT JSC