Wstecz

Linia: T 20 2019-03-22

Słupek: 02T/Załęże Dom Kultury

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 21:01  
Załęże Szkoła 21:03  
Załęże Dom Kultury 21:05  
Załęże Wiśniowa 21:06  
Załęże Dwór 21:09  
Załęże Janasa 21:11  
Załęże Kościół 21:12  
Załęże Pośpiecha 21:13  
Katowice Sobieskiego 21:15  

 

© 2013, MUSAT JSC