Wstecz

Linia: T 20 2019-03-22

Słupek: 01T/Chorzów Racławicka

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Rynek 21:46  
Chorzów Dworcowa 21:47  
Chorzów Żeromskiego 21:49  
Chorzów Kościół Św. Jadwigi 21:50  
Chorzów Cmentarna 21:52  
Chorzów Dom Działkowca 21:54  
Chorzów Racławicka 21:56  
Chorzów Batory Dworzec PKP 21:58  
Chorzów Batory Piekarska 22:00  
Chorzów Batory Zajezdnia 22:02  

 

© 2013, MUSAT JSC