Wstecz

Linia: T 20 2019-03-22

Słupek: 01T/Chorzów Dworcowa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Rynek 22:16  
Chorzów Dworcowa 22:17  
Chorzów Żeromskiego 22:19  
Chorzów Kościół Św. Jadwigi 22:20  
Chorzów Cmentarna 22:22  
Chorzów Dom Działkowca 22:24  
Chorzów Racławicka 22:26  
Chorzów Batory Dworzec PKP 22:28  
Chorzów Batory Piekarska 22:30  
Chorzów Batory Zajezdnia 22:32  

 

© 2013, MUSAT JSC