Wstecz

Linia: T 20 2019-03-22

Słupek: 01T/Chorzów Żeromskiego

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Rynek 23:50  
Chorzów Dworcowa 23:51  
Chorzów Żeromskiego 23:52  
Chorzów Kościół Św. Jadwigi 23:53  
Chorzów Cmentarna 23:55  
Chorzów Dom Działkowca 23:56  
Chorzów Racławicka 23:58  
Chorzów Batory Dworzec PKP 00:00  
Chorzów Batory Piekarska 00:02  
Chorzów Batory Zajezdnia 00:04  

 

© 2013, MUSAT JSC