Wstecz

Linia: T 20 2019-03-24

Słupek: 01T/Chorzów Dworcowa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Rynek 01:20  
Chorzów Dworcowa 01:21  
Chorzów Żeromskiego 01:22  
Chorzów Kościół Św. Jadwigi 01:23  
Chorzów Cmentarna 01:25  
Chorzów Dom Działkowca 01:26  
Chorzów Racławicka 01:28  
Chorzów Batory Dworzec PKP 01:30  
Chorzów Batory Piekarska 01:32  
Chorzów Batory Zajezdnia 01:34  

 

© 2013, MUSAT JSC