Wstecz

Linia: T 20 2019-03-22

Słupek: 01T/Chorzów Batory Piekarska

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Rynek 04:40  
Chorzów Dworcowa 04:41  
Chorzów Żeromskiego 04:42  
Chorzów Kościół Św. Jadwigi 04:43  
Chorzów Cmentarna 04:45  
Chorzów Dom Działkowca 04:46  
Chorzów Racławicka 04:48  
Chorzów Batory Dworzec PKP 04:50  
Chorzów Batory Piekarska 04:52  
Chorzów Batory Zajezdnia 04:54  

 

© 2013, MUSAT JSC