Wstecz

Linia: T 20 2019-03-22

Słupek: 01T/Załęże Szkoła

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Sobieskiego 21:17  
Katowice Dąbrówki 21:19  
Załęże Pośpiecha 21:20  
Załęże Kościół 21:21  
Załęże Janasa 21:22  
Załęże Dwór 21:24  
Załęże Wiśniowa 21:27  
Załęże Dom Kultury 21:28  
Załęże Szkoła 21:30  
Chorzów Batory Zajezdnia 21:32  
Chorzów Batory Zajezdnia 21:32  
Chorzów Batory Piekarska 21:33  
Chorzów Batory Dworzec PKP 21:35  
Chorzów Racławicka 21:38  
Chorzów Dom Działkowca 21:40  
Chorzów Cmentarna 21:42  
Chorzów Kościół Św. Jadwigi 21:44  
Chorzów Sobieskiego 21:46  
Chorzów Rynek 21:47  

 

© 2013, MUSAT JSC