Wstecz

Linia: T 20 2019-03-22

Słupek: 02T/Chorzów Batory Zajezdnia

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Sobieskiego 21:47  
Katowice Dąbrówki 21:49  
Załęże Pośpiecha 21:50  
Załęże Kościół 21:51  
Załęże Janasa 21:52  
Załęże Dwór 21:54  
Załęże Wiśniowa 21:57  
Załęże Dom Kultury 21:58  
Załęże Szkoła 22:00  
Chorzów Batory Zajezdnia 22:02  
Chorzów Batory Zajezdnia 22:02  
Chorzów Batory Piekarska 22:03  
Chorzów Batory Dworzec PKP 22:05  
Chorzów Racławicka 22:08  
Chorzów Dom Działkowca 22:10  
Chorzów Cmentarna 22:12  
Chorzów Kościół Św. Jadwigi 22:14  
Chorzów Sobieskiego 22:16  
Chorzów Rynek 22:17  

 

© 2013, MUSAT JSC