Wstecz

Linia: T 20 2019-03-22

Słupek: 02T/Szopienice Wodociągi

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Szopienice Pętla 21:56  
Szopienice Dwór 22:00  
Szopienice Kościół 22:02  
Szopienice Poczta 22:04  
Burowiec 22:07  
Szopienice Wodociągi 22:09  
Szopienice Roździeńska 22:10  
Zawodzie Zajezdnia 22:11  
Zawodzie Zajezdnia 22:11  
Zawodzie Pętla 22:12  
Zawodzie Łączna 22:13  
Zawodzie Ośrodek Sportowy 22:14  
Zawodzie Uniwersytet Ekonomiczny 22:16  
Zawodzie Paderewskiego 22:18  
Katowice Graniczna 22:19  
Katowice Damrota 22:20  
Katowice Rynek /Teatr Śl./ 22:22  
Katowice Dworzec PKP 22:24  
Katowice Plac Wolności 22:25  
Katowice Sobieskiego 22:27  
Katowice Dąbrówki 22:29  
Załęże Pośpiecha 22:30  
Załęże Kościół 22:31  
Załęże Janasa 22:32  
Załęże Dwór 22:34  
Załęże Wiśniowa 22:37  
Załęże Dom Kultury 22:38  
Załęże Szkoła 22:40  
Chorzów Batory Zajezdnia 22:42  

 

© 2013, MUSAT JSC