Wstecz

Linia: T 20 2019-03-22

Słupek: 02T/Chorzów Batory Zajezdnia

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 02:52  
Chorzów Batory Piekarska 02:53  
Chorzów Batory Dworzec PKP 02:55  
Chorzów Racławicka 02:57  
Chorzów Dom Działkowca 02:58  
Chorzów Cmentarna 03:00  
Chorzów Kościół Św. Jadwigi 03:02  
Chorzów Sobieskiego 03:04  
Chorzów Rynek 03:05  

 

© 2013, MUSAT JSC