Wstecz

Linia: A 27 2019-03-22

Słupek: 01/Siemianowice Strzelnica n/ż

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Katowice Plac Wolności 22:28  
Katowice Sokolska 22:30 2 minuty
Katowice Chorzowska 22:32 4 minuty
Koszutka GIG 22:35 7 minut
Wełnowiec Poczta 22:37 9 minut
Wełnowiec Gnieźnieńska 22:39 11 minut
Wełnowiec Plac Alfreda 22:41 13 minut
Siemianowice Plac Skargi 22:44 16 minut
Siemianowice Plac Wolności 22:46 18 minut
Siemianowice Urząd Skarbowy n/ż 22:47 19 minut
Siemianowice Strzelnica n/ż 22:48 20 minut
Bańgów Zwycięstwa n/ż 22:50 22 minuty
Bańgów Gospoda 22:51 23 minuty
Bańgów Przychodnia [nż] 22:52 24 minuty
Bańgów Zachodnia 22:53 25 minut
Bańgów Strefa 22:55 27 minut
Czeladź Stacja Pomp n/ż 22:56 28 minut
Czeladź Staszica 22:57 29 minut
Czeladź Stare Miasto 22:59 31 minut
Czeladź Tuwima 23:00 32 minuty
Czeladź Szpital 23:01 33 minuty
Czeladź Tuwima 23:02 34 minuty
Czeladź Zespół Szkół 23:04 36 minut
Piaski Centrum Handlowe 23:07 39 minut
Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia 23:10 42 minuty
Osiedle Syberka Pawilony 23:11 43 minuty
Osiedle Syberka Kościół 23:13 45 minut
Osiedle Syberka Piłsudskiego 23:14 46 minut
Będzin Stadion 23:16 48 minut
Będzin Aleja Kołłątaja 23:19 51 minut
Koszelew 23:22 54 minuty
Osiedle Mydlice Szpital 23:24 56 minut
Dąbrowa Górnicza Szkoła Górnicza 23:25 57 minut
Dąbrowa Górnicza Górnicza 23:27 59 minut
Dąbrowa Górnicza Centrum 23:29 61 minut
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż 23:31 63 minuty
Reden 23:32 64 minuty
Reden Aleja Majakowskiego 23:34 66 minut
Gołonóg Zakład Energetyczny 23:36 68 minut
Gołonóg Kosmonautów 23:38  

 

© 2013, MUSAT JSC