Wstecz

Linia: T 13 2019-03-22

Słupek: 02T/Załęże Dom Kultury

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 04:19  
Załęże Szkoła 04:21  
Załęże Dom Kultury 04:23  
Załęże Wiśniowa 04:24  
Załęże Dwór 04:26 2 minuty
Załęże Janasa 04:28 4 minuty
Załęże Kościół 04:29 5 minut
Załęże Pośpiecha 04:30 6 minut
Katowice Sobieskiego 04:32 8 minut
Katowice Dworzec PKP 04:34 10 minut
Katowice Rynek 04:35 11 minut
Katowice Rondo 04:37 13 minut
Koszutka Misjonarzy Oblatów 04:39 15 minut
Koszutka Słoneczna 04:40 16 minut
Koszutka Jesionowa 04:41 17 minut
Wełnowiec Kościół 04:42 18 minut
Wełnowiec Gnieźnieńska 04:44 20 minut
Wełnowiec Plac Alfreda 04:47 23 minuty
Siemianowice Mijanka 04:49 25 minut
Siemianowice Plac Skargi 04:50  

 

© 2013, MUSAT JSC