Wstecz

Linia: T 43 2019-03-22

Słupek: 02T/Załęże Wiśniowa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 04:27  
Załęże Szkoła 04:29  
Załęże Dom Kultury 04:31  
Załęże Wiśniowa 04:32  
Załęże Dwór 04:34  
Załęże Janasa 04:36  
Załęże Kościół 04:37  
Załęże Pośpiecha 04:38  
Katowice Sobieskiego 04:40  
Katowice Dworzec PKP 04:42  
Katowice Dworzec PKP 04:42  
Katowice Rynek 04:43  
Katowice Rondo 04:45  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 04:47  
Koszutka Słoneczna 04:48  
Koszutka Jesionowa 04:49  
Wełnowiec Kościół 04:50  
Wełnowiec Gnieźnieńska 04:52  
Wełnowiec Plac Alfreda 04:55  

 

© 2013, MUSAT JSC