Wstecz

Linia: T 43 2019-03-22

Słupek: 02T/Załęże Janasa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 05:21  
Załęże Szkoła 05:23  
Załęże Dom Kultury 05:25  
Załęże Wiśniowa 05:26  
Załęże Dwór 05:29  
Załęże Janasa 05:31  
Załęże Kościół 05:32  
Załęże Pośpiecha 05:33  
Katowice Sobieskiego 05:35  
Katowice Dworzec PKP 05:38  
Katowice Dworzec PKP 05:38  
Katowice Rynek 05:40  
Katowice Rondo 05:42  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 05:44  
Koszutka Słoneczna 05:45  
Koszutka Jesionowa 05:46  
Wełnowiec Kościół 05:48  
Wełnowiec Gnieźnieńska 05:50  
Wełnowiec Plac Alfreda 05:53  

 

© 2013, MUSAT JSC