Wstecz

Linia: T 43 2019-03-22

Słupek: 02T/Załęże Szkoła

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 05:36  
Załęże Szkoła 05:38  
Załęże Dom Kultury 05:40  
Załęże Wiśniowa 05:41  
Załęże Dwór 05:44  
Załęże Janasa 05:46  
Załęże Kościół 05:47  
Załęże Pośpiecha 05:48  
Katowice Sobieskiego 05:50  
Katowice Dworzec PKP 05:53  
Katowice Dworzec PKP 05:53  
Katowice Rynek 05:55  
Katowice Rondo 05:57  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 05:59  
Koszutka Słoneczna 06:00  
Koszutka Jesionowa 06:01  
Wełnowiec Kościół 06:03  
Wełnowiec Gnieźnieńska 06:05  
Wełnowiec Plac Alfreda 06:08  

 

© 2013, MUSAT JSC