Wstecz

Linia: T 43 2019-03-27

Słupek: 02T/Załęże Janasa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 06:21  
Załęże Szkoła 06:23  
Załęże Dom Kultury 06:25  
Załęże Wiśniowa 06:26  
Załęże Dwór 06:29  
Załęże Janasa 06:31  
Załęże Kościół 06:32  
Załęże Pośpiecha 06:33  
Katowice Sobieskiego 06:35  
Katowice Dworzec PKP 06:38  
Katowice Dworzec PKP 06:38  
Katowice Rynek 06:40  
Katowice Rondo 06:42  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 06:44  
Koszutka Słoneczna 06:45  
Koszutka Jesionowa 06:46  
Wełnowiec Kościół 06:48  
Wełnowiec Gnieźnieńska 06:50  
Wełnowiec Plac Alfreda 06:53  

 

© 2013, MUSAT JSC