Wstecz

Linia: T 43 2019-03-22

Słupek: 02T/Załęże Janasa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 06:36  
Załęże Szkoła 06:38  
Załęże Dom Kultury 06:40  
Załęże Wiśniowa 06:41  
Załęże Dwór 06:44  
Załęże Janasa 06:46  
Załęże Kościół 06:47  
Załęże Pośpiecha 06:48  
Katowice Sobieskiego 06:50  
Katowice Dworzec PKP 06:53  
Katowice Dworzec PKP 06:53  
Katowice Rynek 06:55  
Katowice Rondo 06:57  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 06:59  
Koszutka Słoneczna 07:00  
Koszutka Jesionowa 07:01  
Wełnowiec Kościół 07:03  
Wełnowiec Gnieźnieńska 07:05  
Wełnowiec Plac Alfreda 07:08  

 

© 2013, MUSAT JSC