Wstecz

Linia: T 43 2019-03-24

Słupek: 02T/Załęże Janasa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 07:06  
Załęże Szkoła 07:08  
Załęże Dom Kultury 07:10  
Załęże Wiśniowa 07:11  
Załęże Dwór 07:14  
Załęże Janasa 07:16  
Załęże Kościół 07:17  
Załęże Pośpiecha 07:18  
Katowice Sobieskiego 07:20  
Katowice Dworzec PKP 07:23  
Katowice Dworzec PKP 07:23  
Katowice Rynek 07:25  
Katowice Rondo 07:27  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 07:29  
Koszutka Słoneczna 07:30  
Koszutka Jesionowa 07:31  
Wełnowiec Kościół 07:33  
Wełnowiec Gnieźnieńska 07:35  
Wełnowiec Plac Alfreda 07:38  

 

© 2013, MUSAT JSC