Wstecz

Linia: T 43 2019-03-22

Słupek: 02T/Załęże Wiśniowa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 07:21  
Załęże Szkoła 07:23  
Załęże Dom Kultury 07:25  
Załęże Wiśniowa 07:26  
Załęże Dwór 07:29  
Załęże Janasa 07:31  
Załęże Kościół 07:32  
Załęże Pośpiecha 07:33  
Katowice Sobieskiego 07:35  
Katowice Dworzec PKP 07:38  
Katowice Dworzec PKP 07:38  
Katowice Rynek 07:40  
Katowice Rondo 07:42  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 07:44  
Koszutka Słoneczna 07:45  
Koszutka Jesionowa 07:46  
Wełnowiec Kościół 07:48  
Wełnowiec Gnieźnieńska 07:50  
Wełnowiec Plac Alfreda 07:53  

 

© 2013, MUSAT JSC