Wstecz

Linia: T 43 2019-03-24

Słupek: 02T/Załęże Szkoła

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 08:36  
Załęże Szkoła 08:38  
Załęże Dom Kultury 08:40  
Załęże Wiśniowa 08:41  
Załęże Dwór 08:44  
Załęże Janasa 08:46  
Załęże Kościół 08:47  
Załęże Pośpiecha 08:48  
Katowice Sobieskiego 08:50  
Katowice Dworzec PKP 08:53  
Katowice Dworzec PKP 08:53  
Katowice Rynek 08:55  
Katowice Rondo 08:57  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 08:59  
Koszutka Słoneczna 09:00  
Koszutka Jesionowa 09:01  
Wełnowiec Kościół 09:03  
Wełnowiec Gnieźnieńska 09:05  
Wełnowiec Plac Alfreda 09:08  

 

© 2013, MUSAT JSC