Wstecz

Linia: T 43 2019-03-26

Słupek: 02T/Katowice Rynek

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 09:06  
Załęże Szkoła 09:08  
Załęże Dom Kultury 09:10  
Załęże Wiśniowa 09:11  
Załęże Dwór 09:14  
Załęże Janasa 09:16  
Załęże Kościół 09:17  
Załęże Pośpiecha 09:18  
Katowice Sobieskiego 09:20  
Katowice Dworzec PKP 09:23  
Katowice Dworzec PKP 09:23  
Katowice Rynek 09:25  
Katowice Rondo 09:27  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 09:29  
Koszutka Słoneczna 09:30  
Koszutka Jesionowa 09:31  
Wełnowiec Kościół 09:33  
Wełnowiec Gnieźnieńska 09:35  
Wełnowiec Plac Alfreda 09:38  

 

© 2013, MUSAT JSC