Wstecz

Linia: T 43 2019-03-22

Słupek: 02T/Załęże Szkoła

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 09:36  
Załęże Szkoła 09:38  
Załęże Dom Kultury 09:40  
Załęże Wiśniowa 09:41  
Załęże Dwór 09:44  
Załęże Janasa 09:46  
Załęże Kościół 09:47  
Załęże Pośpiecha 09:48  
Katowice Sobieskiego 09:50  
Katowice Dworzec PKP 09:53  
Katowice Dworzec PKP 09:53  
Katowice Rynek 09:55  
Katowice Rondo 09:57  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 09:59  
Koszutka Słoneczna 10:00  
Koszutka Jesionowa 10:01  
Wełnowiec Kościół 10:03  
Wełnowiec Gnieźnieńska 10:05  
Wełnowiec Plac Alfreda 10:08  

 

© 2013, MUSAT JSC