Wstecz

Linia: T 43 2019-03-22

Słupek: 02T/Katowice Rynek

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 11:51  
Załęże Szkoła 11:53  
Załęże Dom Kultury 11:55  
Załęże Wiśniowa 11:56  
Załęże Dwór 11:59  
Załęże Janasa 12:01  
Załęże Kościół 12:02  
Załęże Pośpiecha 12:03  
Katowice Sobieskiego 12:05  
Katowice Dworzec PKP 12:08  
Katowice Dworzec PKP 12:08  
Katowice Rynek 12:10  
Katowice Rondo 12:12  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 12:14  
Koszutka Słoneczna 12:15  
Koszutka Jesionowa 12:16  
Wełnowiec Kościół 12:18  
Wełnowiec Gnieźnieńska 12:20  
Wełnowiec Plac Alfreda 12:23  

 

© 2013, MUSAT JSC