Wstecz

Linia: T 43 2019-03-22

Słupek: 02T/Załęże Janasa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 13:21  
Załęże Szkoła 13:23  
Załęże Dom Kultury 13:25  
Załęże Wiśniowa 13:26  
Załęże Dwór 13:29  
Załęże Janasa 13:31  
Załęże Kościół 13:32  
Załęże Pośpiecha 13:33  
Katowice Sobieskiego 13:35  
Katowice Dworzec PKP 13:38  
Katowice Dworzec PKP 13:38  
Katowice Rynek 13:40  
Katowice Rondo 13:42  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 13:44  
Koszutka Słoneczna 13:45  
Koszutka Jesionowa 13:46  
Wełnowiec Kościół 13:48  
Wełnowiec Gnieźnieńska 13:50  
Wełnowiec Plac Alfreda 13:53  

 

© 2013, MUSAT JSC