Wstecz

Linia: T 43 2019-03-25

Słupek: 02T/Załęże Szkoła

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 13:51  
Załęże Szkoła 13:53  
Załęże Dom Kultury 13:55  
Załęże Wiśniowa 13:56  
Załęże Dwór 13:59  
Załęże Janasa 14:01  
Załęże Kościół 14:02  
Załęże Pośpiecha 14:03  
Katowice Sobieskiego 14:05  
Katowice Dworzec PKP 14:08  
Katowice Dworzec PKP 14:08  
Katowice Rynek 14:10  
Katowice Rondo 14:12  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 14:14  
Koszutka Słoneczna 14:15  
Koszutka Jesionowa 14:16  
Wełnowiec Kościół 14:18  
Wełnowiec Gnieźnieńska 14:20  
Wełnowiec Plac Alfreda 14:23  

 

© 2013, MUSAT JSC