Wstecz

Linia: T 43 2019-03-27

Słupek: 02T/Załęże Wiśniowa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 14:21  
Załęże Szkoła 14:23  
Załęże Dom Kultury 14:25  
Załęże Wiśniowa 14:26  
Załęże Dwór 14:29  
Załęże Janasa 14:31  
Załęże Kościół 14:32  
Załęże Pośpiecha 14:33  
Katowice Sobieskiego 14:35  
Katowice Dworzec PKP 14:38  
Katowice Dworzec PKP 14:38  
Katowice Rynek 14:40  
Katowice Rondo 14:42  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 14:44  
Koszutka Słoneczna 14:45  
Koszutka Jesionowa 14:46  
Wełnowiec Kościół 14:48  
Wełnowiec Gnieźnieńska 14:50  
Wełnowiec Plac Alfreda 14:53  

 

© 2013, MUSAT JSC