Wstecz

Linia: T 43 2019-03-22

Słupek: 02T/Załęże Janasa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 15:21  
Załęże Szkoła 15:23  
Załęże Dom Kultury 15:25  
Załęże Wiśniowa 15:26  
Załęże Dwór 15:29  
Załęże Janasa 15:31  
Załęże Kościół 15:32  
Załęże Pośpiecha 15:33  
Katowice Sobieskiego 15:35  
Katowice Dworzec PKP 15:38  
Katowice Dworzec PKP 15:38  
Katowice Rynek 15:40  
Katowice Rondo 15:42  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 15:44  
Koszutka Słoneczna 15:45  
Koszutka Jesionowa 15:46  
Wełnowiec Kościół 15:48  
Wełnowiec Gnieźnieńska 15:50  
Wełnowiec Plac Alfreda 15:53  

 

© 2013, MUSAT JSC