Wstecz

Linia: T 43 2019-03-26

Słupek: 02T/Załęże Wiśniowa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 17:06  
Załęże Szkoła 17:08  
Załęże Dom Kultury 17:10  
Załęże Wiśniowa 17:11  
Załęże Dwór 17:14  
Załęże Janasa 17:16  
Załęże Kościół 17:17  
Załęże Pośpiecha 17:18  
Katowice Sobieskiego 17:20  
Katowice Dworzec PKP 17:23  
Katowice Dworzec PKP 17:23  
Katowice Rynek 17:25  
Katowice Rondo 17:27  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 17:29  
Koszutka Słoneczna 17:30  
Koszutka Jesionowa 17:31  
Wełnowiec Kościół 17:33  
Wełnowiec Gnieźnieńska 17:35  
Wełnowiec Plac Alfreda 17:38  

 

© 2013, MUSAT JSC