Wstecz

Linia: T 43 2019-03-22

Słupek: 02T/Załęże Szkoła

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 17:21  
Załęże Szkoła 17:23  
Załęże Dom Kultury 17:25  
Załęże Wiśniowa 17:26  
Załęże Dwór 17:29  
Załęże Janasa 17:31  
Załęże Kościół 17:32  
Załęże Pośpiecha 17:33  
Katowice Sobieskiego 17:35  
Katowice Dworzec PKP 17:38  
Katowice Dworzec PKP 17:38  
Katowice Rynek 17:40  
Katowice Rondo 17:42  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 17:44  
Koszutka Słoneczna 17:45  
Koszutka Jesionowa 17:46  
Wełnowiec Kościół 17:48  
Wełnowiec Gnieźnieńska 17:50  
Wełnowiec Plac Alfreda 17:53  

 

© 2013, MUSAT JSC