Wstecz

Linia: T 43 2019-03-22

Słupek: 02T/Załęże Wiśniowa

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 17:36  
Załęże Szkoła 17:38  
Załęże Dom Kultury 17:40  
Załęże Wiśniowa 17:41  
Załęże Dwór 17:44  
Załęże Janasa 17:46  
Załęże Kościół 17:47  
Załęże Pośpiecha 17:48  
Katowice Sobieskiego 17:50  
Katowice Dworzec PKP 17:53  
Katowice Dworzec PKP 17:53  
Katowice Rynek 17:55  
Katowice Rondo 17:57  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 17:59  
Koszutka Słoneczna 18:00  
Koszutka Jesionowa 18:01  
Wełnowiec Kościół 18:03  
Wełnowiec Gnieźnieńska 18:05  
Wełnowiec Plac Alfreda 18:08  

 

© 2013, MUSAT JSC