Wstecz

Linia: T 43 2019-03-25

Słupek: 02T/Załęże Szkoła

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Chorzów Batory Zajezdnia 18:59  
Załęże Szkoła 19:01  
Załęże Dom Kultury 19:03  
Załęże Wiśniowa 19:04  
Załęże Dwór 19:07  
Załęże Janasa 19:09  
Załęże Kościół 19:10  
Załęże Pośpiecha 19:11  
Katowice Sobieskiego 19:13  
Katowice Dworzec PKP 19:16  
Katowice Dworzec PKP 19:16  
Katowice Rynek 19:18  
Katowice Rondo 19:20  
Koszutka Misjonarzy Oblatów 19:22  
Koszutka Słoneczna 19:23  
Koszutka Jesionowa 19:24  
Wełnowiec Kościół 19:26  
Wełnowiec Gnieźnieńska 19:28  
Wełnowiec Plac Alfreda 19:31  

 

© 2013, MUSAT JSC