Wstecz

Linia: T 19 2019-03-22

Słupek: 02T/Katowice Sokolska

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Łagiewniki Zajezdnia 11:28  
Chorzów Polna 11:29  
Chorzów Nowa 11:31  
Chorzów Metalowców 11:33  
Chorzów Rynek 11:36  
Chorzów Teatr Rozrywki 11:38  
Chorzów AKS 11:40  
Chorzów Stadion Śląski 11:41  
Park Śląski Wejście Główne 11:44  
Park Śląski Ogród Zoologiczny 11:46  
Park Śląski Wesołe Miasteczko 11:48  
Dąb Kościół 11:49  
Dąb Silesia City Center 11:51  
Dąb Huta Baildon 11:53  
Katowice Stęślickiego 11:54  
Katowice Sokolska 11:56  
Katowice Rondo 11:58  
Katowice Rynek 12:00  
Katowice Dworzec PKP 12:02  
Katowice Dworzec PKP 12:02  
Katowice Plac Wolności 12:03  

 

© 2013, MUSAT JSC