Wstecz

Linia: T 19 2019-03-22

Słupek: 02T/Katowice Sokolska

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Łagiewniki Zajezdnia 11:58  
Chorzów Polna 11:59  
Chorzów Nowa 12:01  
Chorzów Metalowców 12:03  
Chorzów Rynek 12:06  
Chorzów Teatr Rozrywki 12:08  
Chorzów AKS 12:10  
Chorzów Stadion Śląski 12:11  
Park Śląski Wejście Główne 12:14  
Park Śląski Ogród Zoologiczny 12:16  
Park Śląski Wesołe Miasteczko 12:18  
Dąb Kościół 12:19  
Dąb Silesia City Center 12:21  
Dąb Huta Baildon 12:23  
Katowice Stęślickiego 12:24  
Katowice Sokolska 12:26  
Katowice Rondo 12:28  
Katowice Rynek 12:30  
Katowice Dworzec PKP 12:32  
Katowice Dworzec PKP 12:32  
Katowice Plac Wolności 12:33  

 

© 2013, MUSAT JSC