Wstecz

Linia: T 19 2019-03-27

Słupek: 02T/Dąb Silesia City Center

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Łagiewniki Zajezdnia 14:58  
Chorzów Polna 14:59  
Chorzów Nowa 15:01  
Chorzów Metalowców 15:03  
Chorzów Rynek 15:06  
Chorzów Teatr Rozrywki 15:08  
Chorzów AKS 15:10  
Chorzów Stadion Śląski 15:11  
Park Śląski Wejście Główne 15:14  
Park Śląski Ogród Zoologiczny 15:16  
Park Śląski Wesołe Miasteczko 15:18  
Dąb Kościół 15:19  
Dąb Silesia City Center 15:21  
Dąb Huta Baildon 15:23  
Katowice Stęślickiego 15:24  
Katowice Sokolska 15:26  
Katowice Rondo 15:28  
Katowice Rynek 15:30  
Katowice Dworzec PKP 15:32  
Katowice Dworzec PKP 15:32  
Katowice Plac Wolności 15:33  

 

© 2013, MUSAT JSC