Wstecz

Linia: T 19 2019-03-22

Słupek: 02T/Katowice Sokolska

Przystanek Odjazd wg rozkładu Odjazd rzeczywisty za
Łagiewniki Zajezdnia 19:28  
Chorzów Polna 19:29  
Chorzów Nowa 19:31  
Chorzów Metalowców 19:33  
Chorzów Rynek 19:36  
Chorzów Teatr Rozrywki 19:38  
Chorzów AKS 19:40  
Chorzów Stadion Śląski 19:41  
Park Śląski Wejście Główne 19:44  
Park Śląski Ogród Zoologiczny 19:46  
Park Śląski Wesołe Miasteczko 19:48  
Dąb Kościół 19:49  
Dąb Silesia City Center 19:51  
Dąb Huta Baildon 19:53  
Katowice Stęślickiego 19:54  
Katowice Sokolska 19:56  
Katowice Rondo 19:58  
Katowice Rynek 20:00  
Katowice Dworzec PKP 20:02  
Katowice Dworzec PKP 20:02  
Katowice Plac Wolności 20:03  

 

© 2013, MUSAT JSC